Podium

UżytkownikPoints
tess135
susie960
Adnaja55
Gotka50
Capricornus40
Irlay20
Serenicus20
Gotan20
Lorelay20
darth ithilnar20


Akcja toczy się w bliżej nie znanej miejscowości, wiemy jedynie, że kraj to Polska – tylko tu przecież takie rzeczy, jakie mam na myśli, mogą się zdarzyć.
A teraz kochani skupcie się. Zamknijcie oczy… (co ja mówię – wtedy nie przeczytacie tego, co wam chcę przekazać :P)… no to może jednak nie zamykajcie, ale skupcie się i włączcie wyobraźnię, a ja zacznę opowiadać.
Wyobraźmy sobie trójkę młodych, aczkolwiek pełnoletnich i beztroskich ludzi, którzy właśnie stracili rodziców. Przyjmijmy, że zginęli oni w wypadku lotniczym. Prawnik a zarazem najlepszy przyjaciel ich rodzicieli zajmuje się testamentem zmarłych. Po pogrzebie przychodzi do naszej uroczej trójki i oznajmia im, że poza pewną (nawet sporą) sumką dziedziczą… agencję towarzyską „Bliss”. Prawda, że muszą być zszokowani? A więc są, bardzo, bardzo, bardzo w szoku, o ile nie są wręcz kurewsko zdziwieni, bowiem w ich domu nigdy się o seksie nie mówiło, a o tym, że takowy jest, dowiedzieli się przypadkiem, jak to większość z nas.
Najstarsza dziewczyna (starsza o jakąś godzinkę od brata bliźniaka, o którym za moment) jest panną inteligentną, bardzo ładną, ale dość roztrzepaną i luzacką (prawda, że wiele nam to ułatwia? Gdyby była blee, to mielibyśmy z nią w opowiadaniu problemy takie jak depresje z samotności i kompleksy, a to nam się nie przyda), ale co by nie było tak sielankowo, to braciszek nam nieco namiesza – jest jeszcze inteligentniejszy (a przynajmniej się z tym więcej obnosi) niż siostra, przystojny, ale jest też… 22-letnim maniakiem seksu. Zdobywcą kobiet, który traktuje je jak jednorazowe gumki, których z nimi używa. Ostatnia i najmłodsza członkini rodziny, to gorąca osiemnastka. Właściwie na początek dość dziewicza, ale myślę, że zmieni podejście do siebie i świata z czasem. Może odkryje w sobie jakieś inne zapędy? Zobaczymy, co przyniesie im los.

A więc niech Julia, Tobiasz i Hania ożyją… niech oni nami kierują i staną się istotami nie mniej realnymi od nas.

Krótki opis postaci.
Możemy nazwać ich alfonsami, chociaż sami nasi bohaterowie nie mają prawa oddawać się za kasę…

Imię: Julia, wiek 22 lata (najstarsza z rodzeństwa), czarne włosy, przycięte równo do ramion, zakolczykowane lewe ucho, niebieskie oczy podkreślone takowym cieniem, dość wysoka i atrakcyjna (choć wolałaby mieć większy biust); wokalista w zespole hard rockowym, ubiera się najczęściej na czarno, choć nie zwykła na siebie wrzucać masy ćwieków (poza obowiązkową pieszczochą); pyskata, lekkomyślna, nie cierpi jak nazywają ją emo, nie znosi też swojego imienia, dość wyzwolona, o ciętym języku, momentami klnie gorzej niż szewc; dość inteligentna, choć zazwyczaj tego nie widać, nie ma dla niej tematów tabu; lubi seks, choć nie zdarza się jej żeby po jednej nocy zostawiać swojego kochanka; mocno zainteresowana swoim gitarzystą z zespołu, hetero (ale wiecie… różnie może być).
/postać którą spłodził Vivaldi/

Imię: Tobiasz, wiek 22 lata. Ma czarne włosy, jednak stale ścina je bardzo króciutko. Lubuje się w hip hopie. Może dlatego, że w skate ciuchach wygląda bosko? Drażni go czasem muzyka siostry – wydaje mu się, że może odstraszyć niektóre z ofiar. Jest inteligentny, dlatego na większość panien potrafi znaleźć dobry bajer. Nigdy się nie zakochał, a przynajmniej się do tego nie przyznaje. Nie uważa, żeby jego zachowanie wobec kobiet było czymś złym.
/postać stworzona przez Adnaję/

Imię: Hania, wiek 18 lat, trochę niepewnie się czuje ze swoim rozrywkowym rodzeństwem. Nieźle się uczy w szkole, nie pije, nie pali, wegetarianka. Dosyć nieśmiała, nie ma chłopaka, w momencie rozpoczęcia akcji jest nadal dziewicą. Ma ciemnoblond włosy i zielone oczy, ale jedne i drugie uważa za po prostu "bure". Mimo spokojnego charakteru lubi słuchać głośnej muzyki, często bywa na koncertach siostry, choć zdaje się nie pasować do jej otoczenia
/postać stworzona przez Tess/