Podium

UżytkownikPoints
tess135
susie960
Adnaja55
Gotka50
Capricornus40
Irlay20
Serenicus20
Gotan20
Lorelay20
darth ithilnar20


Komedia

Bliss; znaczy rozkosz...

Akcja toczy się w bliżej nie znanej miejscowości, wiemy jedynie, że kraj to Polska – tylko tu przecież takie rzeczy, jakie mam na myśli, mogą się zdarzyć.
A teraz kochani skupcie się. Zamknijcie oczy… (co ja mówię – wtedy nie przeczytacie tego, co wam chcę przekazać :P)… no to może jednak nie zamykajcie, ale skupcie się i włączcie wyobraźnię, a ja zacznę opowiadać.

Wróżka

Noc sylwestrowa 2011/2012 Historyjka, której brakuje zakończenia
Umorusany malec uczepił się powłóczystej szaty. Wczepiony w lśniącą tkaninę sunął ciągnięty przez majestatycznie kroczącą kobietą w nakryciu głowy o kształcie stożka zdobnego w gwiazdy i księżyce.
- To niech pani poda chociaż wyniki na Polska - Grecja! - rozdarł się napastliwie chłopczyk jeszcze mocniej przytrzymując się płaszcza.
 - Pięćdziesiąt złotych! Za darmo mogę tylko przewidzieć podwyżkę cen benzyny - uścisk zelżał jednak malec nie zamierzał odpuścić.

Dziwne przypadki Amelki

Z dedykacją dla Therine!

Amelia to dość roztrzepana dziewczyna. Z jednej strony stara się być bardzo pomocna dla innych, z drugiej natomiast często zdarza się jej wpadać przez to w kłopoty. Akcja rozpoczyna się dzień po imprezie urodzinowej jej chłopaka. Para została sama na polu namiotowym. Co dalej? To już zależy od Was.

***