Podium

UżytkownikPoints
tess135
susie960
Adnaja55
Gotka50
Capricornus40
Irlay20
Serenicus20
Gotan20
Lorelay20
darth ithilnar20


Fantastyka

Król Olch

Jest to krótkie opowiadanie stworzone pod wpływem chwili, snu, ostatnich wydarzeń poruszanych w mediach jak i samego uwielbienia do ballady "Król Olch". Magicznej, a zarazem strasznej, wywołującej drgawki na ciele.
Liczę na szczere komentarze i opinie.
Ps: Jest to zakończone opowiadanie
______________________________________________________________________

O smoczej Pustce i Inspiracji

Kolejny ukończony tekst z mojego uniwersum - krain tworzących Lomarię. Wskazane są komentarze ;)
Miłego czytania.

-----

W czasach, gdy góry były jeszcze młode, a rzeki dopiero przedzierały się przez nagą ziemię rzeźbiąc swoje koryta, krainy Lomarii zamieszkiwały smoki.

Sklep z kapeluszami (Rozdział 1)

Dzieło autorskie - proszę czytać i komentować, ale się nie dopisywać.
Dziękuję.

Rozdział 1

Kuźnia bohaterów

Witajcie! Moim celem było napisanie czegoś lekkiego oraz humorystycznego :) Oto fragment opowiadania, które z czasem będę dopieszczać. Nie ukrywam, że liczę na Wasze komentarze, które pomogą ulepszyć mój warsztat!

Ulven a Vänthannen. Światło i Ciemność. Opowieść o powstaniu świata.

Jest to ukończone opowiadanie, które stworzyłam na potrzeby mojego powieściowego uniwersum (z biegiem czasu będę umieszczać kolejne krótkie teksty). Inspiracją są języki stworzone przez Tolkiena, a także jego rozbudowany świat.
Wszelkie uwagi mile widziane :)

-----------

Magia zamknięta w przyszłości

Pozwolę sobie zamieścić krótkie opowiadanie mojego autorstwa, które chętnie czytałyby dzieci? Odważne stwierdzenie i z nieukrywaną radością powiedziałbym, że bardzo fajnie by było, gdyby tak się faktycznie stało. To głównie z myślą o nich pisałem, ale może jest cień szansy, że dorosły, doświadczony czytelnik odnajdzie w nim coś dla siebie. Jeżeli chcecie, to sprawdźcie sami, a wrażeniami podzielcie się w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.

___________

Wędrówki

Uwaga: opowiadanie przeniesione z serwisu Piszmy.pl Tam również zostało zainicjowane przeze mnie, więc mam nadzieję, że kwestia praw autorskich jest oczywista.

(Tam nie wypaliło, ale może tutaj się uda)

Opis świata (dokładnie z poprzedniego portalu):

Opowieść o wolności.