Książka, która najbardziej utkwiła mi w pamięci

Wszelakie pogaduchy na tematy tak przyziemne i dobrze znane każdemu z nas.

Książka, która najbardziej utkwiła mi w pamięci

Postprzez Futrzak tragiczny » 4 sie 2013, o 16:35

Jak w temacie, wymieńcie książkę, która najbardziej utkwiła Wam w pamięci. Aby nie ograniczać się do samego tytułu, napiszcie w kilku słowach dlaczego akurat ten tytuł i co Was zainteresowało.

Mi bardzo trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Z pewnością ostatnimi czasy zaplusowały sobie "Demony dobrego Dextera", czyli książka, która stała się podwaliną pod popularny serial telewizyjny. Osoba, która zna filmowego Dextera Morgana od razu wyczuje znaczne różnice w jego literackim pierwowzorze. Bohaterowie różnią się dość znacznie, ale nie będę rozpisywała się czym konkretnie. Nie lubię zdradzać zbytnio fabuły. Z resztą niedługo przygotuję recenzję, która nieco naświetli temat.

Samą książkę czytało mi się niezwykle przyjemnie (jak na historię o seryjnym mordercy). Z pewnością na długo utkwiła mi w głowie.
Futrzak tragiczny

Re: Książka, która najbardziej utkwiła mi w pamięci

Postprzez agnimik » 4 sie 2013, o 17:18

Milczenie owiec - książka, która zaimponowała mi naprawdę świetną i dopracowaną historią, a także bohaterami, których naprawdę polubiłam. Jeden z moich ulubionych dreszczowców :)
agnimik

Postprzez Gotka » 5 sie 2013, o 13:40

Seria o Harrym Potterze - najbardziej niesamowite książki, jakie zdarzyło mi się czytać. Praktycznie od razu pokochałam stworzony przez Rowling świat w którym magia jest obok nas. Gdy byłam młodsza marzyłam, aby otrzymać list z Hogwartu, z resztą dalej o tym marzę :D
Gotka

Postprzez Lina » 13 sie 2013, o 07:12

Dla mnie też Harry Potter! :D Tak w sumie to obracam się głównie wokół fantastyki i dawno w rękach nie miałam czegoś w innych klimatach.
Lina

Powrót do Filmy, gry i książki